С гол на Методи Деянов ОФИ победи гостуващия ПАОК с 1:0 в двубой от гръцката първа дивизия. Българският халф се разписа в 53-ата минута. Деянов не беше се разписвал в последните 10 мача на тима от остров Крит.

Иван РусевПървото си попадение за сезона във втора гръцка дивизия вкара българският полузащитник Иван Русев (на снимката).

Той се разписа за 1:1 за Левадиакос в срещата срещу Верия, спечелена с 2:1. След като гостите поведоха преди почивката, Русев изравни от 30 метра от фаул в 85-ата минута.

Победното 2:1 пък направи хърватина Ариан Балаич в 89-ата минута след контраатака, подхваната от българина.

След тази победа Левадиакос води в класирането с 28 точки. Втората позиция е за Илисиакос с Милен Петков в състава си с 24, а третото за Калитеа с Борислав Георгиев и Марин Петров с 23 точки.