Лариса спечели купата на Гърция за втори път в своята история, след като победи с 2:1 Панатинайкос на финала игран във Волос.

Лариса вдигна купата за първи път през 1985 г., а през 1982 и 1984 г. загуби финалите именно от Панатинайкос.

Словакът Йозеф Кошлей надскочи отбраната на ПАО и с глава изведе Лариса напред в резултата още в 3-ата минута.

Панатинайкос изравни минута преди края на първото полувреме, когато капитанът Димитрас Пападопулос се разписа от дузпа отсъдена за събаряне на Марко Фьорстер.

Габонският нападател Анри Анчуе донесе победата на Лариса в последните минути след като засече с воле далечно центриране от половината на своя тим.

Победата на застрашения от изпадане тим на Лариса му гарантира участие в турнира за купата на УЕФА през следващия сезон.