Ивайло Петков и неговият тим Анкарагюджу направиха голяма крачка към класиране за
четвъртфиналите в турнира за купата на Турция.

Във втората си среща от група „D” тимът надви с 1:0 съгражданите си от
Генчлербирлиги с попадение на Тита в 6-ата минута. Българският ляв защитник игра пълни 90 минути и получи две звезди за изявите си.
В група „D” e и Ризеспор, който падна 0:1 от нискоразредния Буджаспор на собствен терен. Вратарят Здравко Здравков не игра в тази среща, а второто поражение на Ризеспор практически ги изхвърля от турнира.
В група „А” на турнира Кайзериспор надви съгражданите си от Ерджийерспор с 3:1. Димитър Иванков не беше на вратата на Кайзери при първата победа на отбора в предварителния поток, а за гостите Здравко Лазаров се появи на терена в 67-ата минута. Лазаров обаче беше под обичайното си ниво и получи 1 звезда.