Съперникът на ЦСКА в турнира за купата на УЕФА -сръбският Хайдук (Кула) започна също с победа в местното първенство.

Играчите, водени от Небойша Вучичевич, надиграха с 1:0 гостуващия Войводина (Нови Сад). Единственият гол вкара Давор Василиевич в 38-ата минута. Отново направи впечатление ниската резултатност в мачовете на Хайдук, както и малкото създадени голови опасности пред противниковата врата.

На резервната скамейка остана нападателят Бобан Стоянович, както и титулярният капитан Иван Чирка. Двамата са с тежки контузии и едва ли ще излязат на стадион "Българска армия" в четвъртък.

По-голяма е вероятността Стоянович да бъде изправен на крака и да играе срещу "армейците" в София. Вместо капитана Чирка, който е един от най-опитните футболисти в Хайдук, лентата сложи Бунйевчевич.

Съставът на Хайдук (Кула): Джуричич, Павичевич, Пантич, Раданович, Бунйевчевич, Станчич, Радивоевич, Давидов, Станич, Василиевич, Османович.