Бившият нападател на Левски Георги Иванов-Гонзо отбеляза едно от попаденията за Риека при загубата от Динамо (Загреб). Отборът на българинът загуби с 2:3 като домакин, а Гонзо изпълни точно дузпа в 83-ата минута.

Динамо откри още в 7-ата минута чрез Модрич, а през второто полувреме Силва вкара два гола в рамките на 10 минути, за да покачи на 3:0. В края на мача Риека направи загубата по-почетна. Първо Гонзо бе съборен в наказателното поле на "модрите" и сам реализира отсъдената дузпа, а в последната минута Щрок оформи крайното 2:3 отблизо.

В даденото от рефера продължение "белите" натикаха гостите от Загреб в собственото им поле, но стигнаха само до няколко мелета, при които не успяха да изравнят.

Победата позволи на Динамо да събере 47 точки и да дръпне с 3 пред втория Хайдук. Риека е седми с актив от 23 точки.