С два гола на Неджати Атеш Галатасарай успя да изтръгне победата с 2:1 като гост на
Анкарагюджу в среща от 26-ия кръг на турската Суперлига.

Ивайло Петков започна като титуляр за домакините и игра до 81-ата минута, след което беше сменен от Бурак. За представянето си левия бранител получи две звезди. Александър
Александров-Кривия пък влезе в 75-ата минута вместо Бебе, но не се представи както трябва и беше оценен с една звезда.

Мустафа откри за Анкарагюджу в 58-ата минута след грешка на вратаря-ветеран на Галатасарай Фарид Мондрагон. В 62-ата минута обаче след центриране на Хасан Шаш гостите стигнаха до 1:1 с гол на Неджати. 6 минути по-късно тупалка на Неджати, който пое пас
от Айхан Акман пред пеналта, донесе успеха на шампионите.

В заключителните минути на мача помощник-треньорът на гостите Ердал Кесер беше изгонен от съдията заради протести срещу съдийско решение.

Галатасарай събра 45 точки и си поделя 2-о място в класирането с Бешикташ. Фенербахче води с 54, а Анкарагюджу е на 13-о място с 32 точки.