Играчите на сръбския Партизан Ниша Савелич и Данко Лазович не бяха в състава на тима за мача срещу Обилич от последния кръг на сръбското първенство, тъй като са се сбили на заниманието на тима във вторник, съобщава сръбският всекидневник "Курир".
Инцидентът обаче не е бил достатъчен за двамата и те продължили "срещата" си минути по-късно в ресторанта на спортния център в Земун.
Всичко започнало след остро влизане на тренировка. Савелич и Лазович разменили "благословии", след което налетели един на друг, преди да бъдат разтървани от съотборници.
Все пак това не било всичко и малко по-късно по време на обяда на отбора в ресторант Савелич показал, че е по-опитен в бойните изкуства от младия нападател.
Според очевидци Лазович напуснал ресторанта облян в кръв.
Треньорът на тима Юрген Рьобер бил шокиран от това, което вижда, и веднага извадил двамата от групата на тима.
На пресконференцията след мача, запитан за отсъствието на Савелич и Лазович, германецът обяснил, че им е дал почивка, защото имали нужда.
Миналата година потърпевшият, в случая, Лазович, бе изваден от състава на холандския Фейенорд, след като нокаутира съотборника си Барт Гор.
bianconer
на 15.05.2006 в 13:02:06 #2стига ве4е левски и цска,ве пи4
balimumamata
на 05.05.2006 в 14:30:43 #1сега очакваме и в цецекату "двубоя на гигантите". В левия ъгъл с ръст 115 см. - Емил "Бадемаааааааа" Гъргоров и в десния ъгъл с с ръст също толкова Христо "Джуджетооооооо" Янев. Следва скубане на косите, дърпане на сутиените, щипане на бузките и т.н. На въпросът "Кой би?" след мача Янев бе дочут да отговаря "Ми Левски би кой друг"