Вратарят Здравко Здравков получи две звезди за играта си при гостуването на Галатасарай. "Сараите" биха 4:2 Ризеспор и излязоха на първо място в класирането след поражението на Фенербахче в Маниса в събота.

Илич откри за домакините, а след това Хакан Шукур удвои в 47-ата минута.

Окан прехвърли технично вратаря на домакините Мондрагон и намали в 53-ата минута, но грешка на египетския защитник Башир остави нападателя  сам срещу Здравков и той вкара третия гол в 64-ата минута.

До края на срещата двата отбора си размениха по едно попадение - чрез Джихан Хасполатъ за домакините в 70-ата и чрез бразилското острие Сантос за гостите в 81-ата минута.

Бившият национален вратар спаси още три чисти положения - най-напред в 8-ата минута той извади удар от фаул на Джихан, а в 21-ата спря изстрел с глава на Неджати Атеш.

Диагонален удар на Хакан Шукур затрудни българския вратар в 57-ата минута, но в крайна сметка здравков извади и тази ситуация.