Българският национал Благой Георгиев се завърна на терена за клубния си отбор Цървена звезда след близо едномесечно лечение на контузия при победата с 3:0 срещу Севойно в мач от първия кръг на турнира за купата на Сърбия.

Георгиев започна като титуляр. Той отправи два удара през първата част, но не успя да затрудни вратаря на съперника.

Миланко Рашкович откри резултата в 55-ата минута. В 78-ата минута след шут на Георгиев вратарят Исаилович изби, но право в краката на Рашкович, който отблизо удвои.

Минута по-късно българинът бе заменен от Александар Тришович. Крайното 3:0 оформи Душан Баста в 83-ата минута.

Бившият бранител на ЦСКА Ибрахима Гай не взе участие в мача.Във втория кръг Звезда гостува на Мокра гора