Сезон 2020/2021 във Втора лига стартира с издънка за големия фаворит в първенството Пирин Благоевград. В Пазарджик "орлетата" завършиха 1:1 като гости на Хебър, след като водеха до самия край. Гол на Георги Каракашев в четвъртата минута на добавеното време обаче донесе точката за Хебър.

Гостите бяха по-добрият отбор на терена, но не можаха да се възползват достатъчно от своите шансове и така в крайна сметка бяха наказани болезнено в края.

Двубоят бе първи във Втора лига от март месец насам, а дебютният гол бе дело на Преслав Йорданов. В 54-ата минута Антон Карачанаков направи страхотен пробив в половината на съперника и подаде към колегата си в атака, който реализира с прецизен изстрел.

Липсата на реализация в следващите минути обаче се оказа фатална за Пирин, тъй като в последните минути Хебър опита да стигне до изравняване и го направи след точното изпълнение на Каракашев.

Николай Бодуров: Ще бъде провал, ако Пирин не спечели промоция за елита

"Искам да приключа кариерата си в този отбор"