Витоша (Бистрица) и Добруджа записаха реми във Втора лига. Футболистите на Сашо Ангелов водеха в резултата до средата на второто полувреме, когато обаче Цветомир Вачев донесе точката за домакините.

Още във втората минута Денислав Ангелов от Добруджа можеше да открие резултата, но ударът му премина покрай страничния стълб. В седмата минута обаче гостите поведоха. Стефан Митев прати топката в мрежата през куп от играчите - 1:0 за момчетата на Сашо Ангелов. Малко след това ветеранът Емил Гъргоров пропусна дузпа. Бившият капитан на ЦСКА стреля силно над вратата и не успя да изравни. В 39-ата минута Джулио Чарлов от Витоша изчисти от голлинията, а малко след това "тигрите" поискаха 11-метров наказателен удар.

В началото на второто полувреме Бадема изведе Станислав Петров сам срещу вратаря на Добруджа, последва падане в наказателното поле на атакуващия футболист, след което домакините поискаха още една дузпа, но главният рефер Стоян Арсов не уважи желанието им. В 68-ата минута Цветомир Вачев изравни след разбъркване в пеналтерията на тима от Добрич. Скоро след това вратарят на гостите спаси изстрел на Станислав Петров от удобна позиция. В добавеното време Митев можеше да донесе трите точки на отбора на Сашо Ангелов с глава, но би над вратата.