Старши треньорът на Видима-Раковски (Севлиево) Димитър Тодоров заяви, че е доволен от играта на неговия отбор през второто полувреме срещу Марек. Севлиевци биха вчера с 1:0 като гости Марек (Дупница) в среща от 5-ия кръг в Западната Б група, а единственото попадение вкара Антонио Павлов.

"Доволен съм от резултата. По отношение на играта, мога да кажа, че по-добро за нас беше второто полувреме. Особено след 60-ата минута, ние доминирахме тотално. Доволен съм и от това, че победата ни утвърди в челото на класирането", коментира наставникът на Видима-Раковски.

Той допълни, че веднага след мача нямало оплаквания от контузии, но състоянието на играчите ще бъде преценявано утре преди възстановителната тренировка.

Видима-Раковски спечели 4 точки от гостуванията си досега. В първия кръг севлиевци направиха 1:1 в Берковица, след това отстъпиха с 1:3 на Вихрен и сега надви Марек с 1:0. В класирането отборът е на 2-о място общо с 10 точки, с 3 по-малко от лидера Банско.