Отборът на ЦСКА 1948 записа загуба с 1:3 от Поморие в контрола, която се игра на стадион "Струма" в Симитли.

Резултатът бе открит в 14-ата минута, когато Михаел Орачев засече центриране на свой съотборник, който пък се възползва от грешка в отбраната на "червените", заради което се стигна до гол в мрежата на Емил Михайлов. В 41-ата Кристиян Казаков удвои със страхотел изстрел от разстояние, мушвайки топката левия ъгъл на вратата.

Септември преотстъпи свои таланти на ЦСКА 1948 и Пирин

Това съобщиха столичани

В 74-ата минута, Поморие направи резултата класически, след като Казаков бе точен от бялата точка. Дузпата бе отсъдена заради игра с ръка на Димитър Борисов.

Почетното попадение за ЦСКА 1948 падна малко след това, когато Калоян Стефанов бе спънат в наказателното поле и главният съдия отново отсъди 11-метров наказателен удар. С изпълнението му се нагърби новото попълнение Светослав Диков, който бе безпогрешен.

Следващата проверка на тима на Валентин Илиев е на 5 юли от 18:00 часа срещу Монтана и ще се играе на националната база в Бояна.