Лидерът във Втора лига Царско село постигна убедителна победа с 4:1 при домакинството си на Поморие в мач от 11-ия кръг на първенството. Възпитаниците на Никола Спасов направи отбрат, след като на полувремето губеха с 0:1 с гол на Живко Хаджиев в 22-ата минута.

В началото на втората част Георги Минчев изравни. В 69-ата минута Реян Даскалов изведе напред "царете", а в 85-ата минута халфът направи 3:1 от дузпа. Крайният резултат оформи Георги Хашев в 89-ата минута.

В друг мач от кръга ЦСКА 1948 надви с 2:0 като гост Несебър. Точни за "червените" бяха Андон Гущеров (35) и Светослав Диков (55).

Царско село има 25 точки и е лидер във временното класиране. ЦСКА 1948 излезе на трето място с 20 пункта.