Чавдар (Етрополе) ще бъде без трайно контузените Веселин Георгиев, Христо Марков и Васил Фердинандов в утрешното си гостуване на Янтра, информираха от клуба за Топспорт.бг.
В тима няма наказани, като Стойчо Стоев и момчетата му отиват в Габрово за задължителна победа.
Преди срещите от 24-ия кръг в Западната "Б" група етрополци заемат третото място с 40 точки, като изостават само с една от Миньор (Перник), който е на втората позиция, даваща право на участие в баража. Четвърти е Рилски спортист с 39 точки. На "скиорите" предстои изключително тежко домакинство на Локо (Мездра), който вече си осигури място в "А" група.
St-Boi
на 07.05.2008 в 21:46:57 #5А дано Страхотен мач на Янтра ! Браво на момчетата ! Показаха че могат да побеждават и големите !
Само Янтра олее ! 
St-Boi
на 07.05.2008 в 16:10:50 #4Ще видим след края на мача ! Само Янтра оле ! Победа и пак победа , ние сме само за победа !!!
FutbolniL
на 07.05.2008 в 15:37:17 #3Янтра(Габрово)-Чавдар(Етрополе) 0-3.Мачът е ясен,преди да започне
Янтра по-добре свикнете с В група,там ще сте много скоро.Далече сте от нивото хахаха
St-Boi
на 07.05.2008 в 08:36:20 #2Ние ще сме там и ще подкрепяме отбора !
Само Янтра оле !
St-Boi
на 07.05.2008 в 08:35:21 #1Днес Янтра Габрово трябва да победи за феновете си , за себе си и за оставане във групата ! Трябва да се раздадат на 100% и да вземат трите точки ! Янтра може да победи само ако го искат ! Янтра ще победи !
Победа и пак победа , ние сме само за победа !!!
