Струмска слава и Черноморец (Балчик) завършиха наравно 2:2 в среща от 19-ия кръг на Втора лига. Гостите от крайморския град бяха много близо до това да вземат трите точки на градския стадион в Радомир, но допуснаха изравняване в последните минути на срещата.

Бразилецът Касиано Бузон осигури преднина от два гола на Черноморец, след като се разписа в 45-ата и 55-ата минута. В 84-ата Слави Косов върна едно попадение за Славата, а в добавеното време Антонио Ласков бе точен от бялата точка, с което оформи крайния резултат.

Струмска слава вече пет последователни двубоя не познава вкуса на поражението. Тимът воден от Владимир Димитров заема 5-а позиция в таблицата, а в следващия кръг гостува на Литекс в Ловеч.

След днешното равенство Черноморец (Балчик) прекъсна серията си от три поредни шампионатни загуби, но остава на предпоследното място в класирането с актив от 16 точки. За отбора от Белия град предстои домакинство на Монтана.