Съдийската комисия към Българския футболен съюз определи назначенията за мачовете от 12-ия кръг във Втора лига.

Дербито ще е между Арда (Кърджали) и Царско село е поверено на Станислав Ставров, докато ЦСКА 1948 - Поморие ще бъде свирен от Иван Иванов.

Ясни са наказанията след изиграния 11-ти кръг във Втора лига

Ясни са наказанията след изиграния 11-ти кръг във Втора лига

Вижте ги

Съдийски назначения за срещите от 12-ия кръг на Втора лига:

26 октомври 2018 година, петък 18:30 часа

ЦСКА 1948 - Поморие

ГС: Иван Стефанов Иванов АС1: Георги Петров Георгиев АС2: Светослав Колев Енчев

4-ТИ: Рюстем Джемил Карагарен

СН: Георги Стефанов Кордев

27 октомври 2018 година, събота 16:00 часа

Ботев (Гълъбово) - Добруджа 

ГС: Владимир Вълков Вълков АС1: Мартин Веселинов Маргаритов АС2: Георги Валентинов Стамболджиев

4-ТИ: Иван Георгиев Пенчев

СН: Илко Мирославов Топалов

Лудогорец II победи с 2:0 Ботев (Гълъбово)

Много ценна победа за Лудогорец II у дома

"Орлите" вече не са застрашени да попаднат в зоната на изпадащите

27 октомври 2018 година, събота 16:00 часа

Струмска слава - Монтана 

ГС: Цанко Костадинов Миндалов АС1: Костадин Димитров Тановчев АС2: Димитър Добромиров Димитров

4-ТИ: Димитър Димитров Димитров

СН: Тихомир Димитров Костовски

27 октомври 2018 година, събота 16:00 часа

Пирин - Локомотив (София)

ГС: Ивайло Красимиров Ненков АС1: Мартин Руменов Ангелов АС2: Младен Маринчев Маринов

4-ТИ: Благой Кирилов Манов

СН: Иво Величков Боев

27 октомври 2018 година, събота 16:00 часа

Несебър - Локомотив (Горна Оряховица)

ГС: Вангел Борисов Вангелов АС1: Андрей Венков Николов АС2: Станислав Лазаров Станев

4-ТИ: Валентин Георгиев Станчев

СН: Красимир Здравков Стойчев

Арда стяга сериозна зимна селекция

Арда стяга сериозна зимна селекция

Стойчо Стоев иска няколко качествени попълнения

27 октомври 2018 година, събота 17:00 часа

Литекс - Черноморец (Балчик)

ГС: Васимир Маруан Ел-Хатиб АС1: Павлин Цветанов Михайлов АС2: Петър Милчев Рангелов

4-ТИ: Петър Георгиев Кузев

СН: Ивайло Серьожев Лазаров

28 октомври 2018 година, неделя 12:30 часа

Арда (Кърджали) - Царско село

ГС: Станислав Тошев Ставров АС1: Георги Йорданов Дойнов АС2: Даниел Пенчев Йорданов

4-ТИ: Мустафа Севди Шефкет

СН: Йордан Веселинов Гулев

29 октомври 2018 година, понеделник 15:00 часа

Кариана (Ерден) - Лудогорец II

ГС: Георги Николов Николов АС1: Димитър Русенов Русев АС2: Владимир Ангелов Велев

4-ТИ: Павел Георгиев Цеков

СН: Владимир Йорданов Владимиров

Арда (Кърджали) победи Добруджа с 2:0 като гост

Арда измести ЦСКА 1948 от Топ 3 във Втора лига след успех над Добруджа

Димитър Макриев отбеляза два гола