Спортист (Своге) победи с 1:0 Локомотив (София) в контролата среща. Проверката се проведе в столичния квартал "Надежда".

Единственият гол в мача падна още в 3-ата минута. Тогава Кирил Янакиев се възползва от грешка в защитата на домакините и отбеляза.

До края на мача гостите можеше да направят победата си и по-изразителна. Григор Долапчиев пропусна от чиста позиция. Гредата също помогна на Локомотив.

През второто полувреме Йордан Апостолов от състава на Спортист получи червен картон.

СПОРТИСТ: Стефано Кунчев, Джулио Чарлов, Богомил Богомилов, Борислав Стойчев, Ваньо Иванов, Кристиян Кочилов, Йордан Апостолов, Кирил Янакиев, Айкут Рамадан, Томи Костадинов, Деян Христов (Станислав Димитров, Васил Вълчев, Григор Долапчиев, Деян Борисов, Георги Янев, Николай Томов, Христо Иванов, Александър Михайлов, Иво Харизанов, Божидар Атанасов)

Локомотив (София) уреди контрола със Спортист (Своге)