Спартак (Плевен) победи с 1:0 прекия конкурент за първото място Спартак (Варна) и продължава да е лидер в "Б" група! Заради дъждовното време мачът се игра само пред около 2000 души на стадион "Плевен", но предложи изключителни емоции, съобщава официалният сайт на плевенчани.

Голът дойде в 20-тата минута след изпълнена точно от Раденцов дузпа за игра с ръка в наказателното поле. Веднага след попадението на два пъти вратарят на домакините Антонов спаси удари на останали очи в очи с него нападатели на гостите, но това беше всичко в актива на "соколите". Плевенският Спартак беше по-добрият отбор през целия мач и категорично защити първото си място.

През второто полувреме възможност да удвоят резултата имаха Милен Тодоров, Раденцов и Краев, както и влезлите на местата им Станислав Иванов и Любомир Тодоров, чиито пропуски бяха особено фрапантни.