Трениращият с Левски Емил Аргиров - Животното игра цял мач за Спартак (Пловдив) при 1:1 срещу Волов в среща от втория кръг на Източната "Б" група, съобщава news400.bg. От средата на седмицата защитникът отново подновява тренировките на „Герена". Аргиров и съотборниците му се стараха много, но стигнаха само до реми.

Гостите откриха изненадващо. В 14-ата минута Красен Вълков забоде топката под напречната греда. Малко след това спартаклии завъртяха страхотна комбинация, която завърши с удар от въздуха на Пламен Коларов. Шутът на халфа профуча на сантиметри над напречната греда. След пас на Чипчев Гошо Стоянов изравни в 28-ата минута. Щатният голаджия на пловдивчани вкара на празна врата за 1:1.

След почивката шуменци повече гледаха да бавят играта. В края на мача страховита тупалка на Стаев прелетя край лявата греда.

За Спартак в официален мач дебютираха новите попълнения Илия Николов, Камен Апостолов, Филип Чипчев и Иван Димов