Созопол победи Несебър в контролна среща, играна на стадиона на "делфините". През първото полувреме съперниците си размениха по едно попадение, а през втората част "небесносините" стигнаха до един безответен гол, за да се наложат с 2:1.

Созопол поведе в 19-ата минута. Молдованов с отличен пас изведе Венцислав Гюзелев сам срещу вратаря и последният с премерен удар прати топката в мрежата за 0:1.

Созопол с тренировка на плажа

Треньорското ръководство на тима препдочете крайбрежната ивица пред "Арена Созопол"

Несебър изравни 180 секунди преди края на първото полувреме. След центриране отдясно, опитният Трайо Грозев засече с глава за 1:1.

Созопол стигна до успеха в 54-ата минута. След центриране от фал, топката стигна до Кристиян Парашкевов, който със силен изстрел от близо оформи крайното 1:2.