Ново поражение регистрира съставът на ЦСКА-София 2 в мач от Втора футболна лига на страната. Отборът претърпя четвъртата си поредна загуба.

Днес "червените" отстъпиха с 0:1 при домакинството си на Созопол.

Единственото попадение за гостите вкара Тафраджийски, разписал се след самостоятелен пробив в 23-ата минута.

В 37-ата минута ЦСКА-София 2 можеше да изравни, но Георги Минчев пропусна дузпа.

През втората част домакините натиснаха своя съперник, но трудно създаваха чисти положения.

Все пак в края на срещата имаха две добри възможности да се доберат до точката, но великолепни изяви на противниковия страж Теменлиев ги лишиха от попадение.

ЦСКА-СОФИЯ 2 - СОЗОПОЛ 0:1

0:1 Тафраджийски 23

ЦСКА-СОФИЯ 2: 1. Анатолий Господинов, 2. Стойчо Атанасов, 19. Валентин Антов, 16. Петър Витанов, 13. Лазар Марин, 6. Красимир Станове, 4. Ангел Лясков, 10. Тонислав Йорданов, 11. Павел Головодов, 9. Георги Минчев, 8. Александър Георгиев

СОЗОПОЛ: 30. Теменлиев, 69. Хашев, 3. Стоев, 96. Борисов, 32. Тафраджийски, 6. Пешов, 12. Радев, 5. Ганев, 22. Митев, 66. Мантаров, 26. Идризов