Пирин (Благоевград) разби Локомотив (Горна Оряховица) с 5:1 в последния мач от 24-ия кръг на Втора Лига. Срещата се игра при студено време, но добре почистен и подготвен терен в Благоевград.

"Орлетата" бяха в този мач без опитните Николай Бодуров, Станислав Манолев и Преслав Йорданов, а Юлиан Попев остана на резервната скамейка.

Хебър надви Септември (Симитли)  в драма с пет гола

Хебър надви Септември (Симитли) в драма с пет гола

Добруджа и Миньор не се победиха

Това бе и най-убедителната им победа през тази пролет.

С два гола за победата се отличи грузинецът Гурам Гощелани, който пристигна в Благоевград в началото на сезона и досега не се бе разписвал с екипа на Пирин.

Орлин Старокин откри резултата в 20-ата минута, в 31-ата Антон Карачанаков удвои, а две по-късно 24-годишният Гощелани реализира дебютното си попадение. В началото на втората част той се разписа още веднъж, след като в края на първата Спас Георгиев вкара четвъртия гол.

Локомотив (София) отново стъпи накриво като гост във Втора лига

"Железничарите" завършиха 1:1 срещу Литекс

"Железничарите" успяха да намалят резултата чрез попадение на Владислав Мирчев (79) с глава, което се оказа и последното в двубоя.