Пирин (Благоевград) пропусна да победи Литекс в мач от XII кръг на Втора лига.

На стадион "Христо Ботев" в Благоевград спорът между двете единайсеторки приключи при резултат 0:0.

"Орлетата" на два пъти удариха гредите, като и в двата случая това стана след удари с глава на капитана Николай Бодуров.

В 29-ата минута благоевградчани можеха да открият резултата. Антон Карачанаков центрира от корнер, Николай Бодуров засече с глава, но топката кацна на напречната греда.

Уорън Фийни: Мачът с Литекс ще бъде труден

"Феновете ще ни липсват, но сигурността и здравето на хората са над всичко"

В 81-ата минута "орлетата" по чудо не поведоха. След центриране от корнер, Николай Бодуров засече с глава. За втори път гредата не позволи на капитана на домакините да се разпише.

Минутка преди края на редовното време, Пирин можеше да стигне до победата. След центриране в наказателното поле, топката стигна до Оукли, който я провря под плонжа на вратаря.

Шаламанов показа светкавична реакция, обърна се и улови току пред голлинията.

Иван Колев: Всички имаме вина за състоянието на българския футбол