Отборът на Несебър записа най-убедителната си победа от началото на първенството в Източната "Б" група, като разгроми Калиакра с 4:0.

В 21-ата минута вратарят на гостите Добри Добрев получи червен картон за игра с ръка извън наказателното поле и остави съотборниците си с десет души.
В 30-ата минута Петър Колев засече центриране от левия фланг, а в даденото продължение на първото полувреме Красен Трифонов удвои резултата.

И след почивката домакините доминираха над отбора на Вили Вуцов и стигнаха до убедителната победа след две нови попадения на Петър Колев - в 61-ата, и Красимир Пчеларов, минута преди края.

За четвърти път от четири мача футболистите на Несебър громят съперника си от Калиакра - този път с 4:0.