Монтана не се даде на Спартак в Плевен, като срещата между двата отбора завърши 2:2. Гостите започнаха по-добре мача.

В 6-ата минута се наложи Цветан Петров от домакините да чисти топката от голлинията. В 38-ата Венци Алдев пропусна да открие за Монтана. В 40-ата минута обаче плевенчани откриха чрез Преслав Йорданов, който от близко разстояние демонстрира головия си нюх.

Домакините започнаха по-активно второто полувреме и в 47-ата минута, след груба грешка на бранителите на Монтана, Преслав Йорданов остана непокрит и покачи на 2:0. В 54-ата обаче резервата Байраков вкара за гостите, а крайното 2:2 оформи Венци Алдев в 73-ата минута, когато нахлу през центъра и с топовен шут вкара във вратата на домакините. Три минути преди края Любомир Тодоров пропусна да донесе победата на Спартак, след като би в аут.

СПАРТАК (Пл) – МОНТАНА 2:2
1:0 Пр. Йорданов (40), 2:0 Пр. Йорданов (47), 2:1 Байраков (54), 2:2 Алдев (73)

СПАРТАК (Пл): Антонов, Ив. Иванов, Василев, Панов (78-Баев), Петров, Драгнев, Цветков, Раденцов, Ст. Иванов, Люб. Иванов, Пр. Йорданов (66-Люб. Тодоров)

МОНТАНА: Станев, Димитров, Антов (49-Байраков), Арнаудов, Христов, Илиев, Й. Тодоров, Д. Петров (72-Г. Иванов), М. Петров (68-Ганчев), В. Иванов, Алдев

МИНЬОР (Пк) - ЧАВДАР (БСл) 2:1
1:0 Петьо Динков (55-д), 1:1 Антонио Павлов (75), 2:1 Адриан Олегов (89)

ЛОКО (Мз) – ЯНТРА 1:0

1:0 Предраг Пажин (51)

ПИРИН (ГД) – ЕТЪР 1924 1:1
1:0 Драги Коцев (86), 1:1 Калоян Илиев (89)

Р. СПОРТИСТ – ВЕЛБЪЖД (Кн) 2:0
1:0 Николай Костов (72), 2:0 Димчо Маринов (90)

СПАРТАК (Пл) - МОНТАНА 2:2
1:0 Прeслав Йорданов (40), 2:0 Преслав Йорданов (47), 2:1 Николай Байраков (54), 2:2 Венци Алдев (73)