Локомотив (София) прекърши победната серия на Пирин (Благоевград). Столичани се наложиха над съперника си с 3:1 в София.

Снимка 499002

Срещата в столичния квартал "Надежда" се игра пред около 1500 зрители и се превърна в истински празник.

Сблъсъкът предложи много емоции, красиви попадения, червен картон и домакински успех.

Снимка 499001

Благодарение на него "железничарите" оглавиха временното класиране във Втора лига с 22 точки, докато "орлетата" останаха с 16 в актива си и завършиха мача с човек по-малко, тъй като в началото на втората част червен картон получи Александър Дюлгеров.

Снимка 499004

Илиян Стефанов вкара две попадения. Футболистът се разписа в 16-ата и 34-ата минути. След срещата той посвети головете на своята майка, която празнува рожден ден.

Педро Ферари вкара за 3:0 в 56-ата минута.

Почетното попадение за гостите реализира Конър Хендерсън, който прати топката във вратата в 89-ата минута, при първия точен изстрел на тима си в срещата.

Иван Колев: Второто полувреме футбол не се игра