Спечелилият промоция в "А" група Локо (Мездра) продължи да побеждава, като днес отвя с категоричното 7:0 Велбъжд (Кн) и вече има 57 точки в актива си. По всичко личи, че кюстендилци ще изпаднат от Западната "Б" група, след като 3 кръга преди края продължават да са на дъното с 18 точки.
Кандидатите за участие в баража Миньор (Перник) и Чавдар (Етрополе) записаха победи, докато другият замесен в борбата Рилски спортист се издъни.
Перничани победиха като домакини с 3:0 Етър и събраха 41 точки, които им отреждат втората позиция. Етрополци пък надделяха с 2:0 над съименниците си от Бяла Слатина и са трети с 40 точки.
Рилски спортист пък е на третото място с 39 точки. "Скиорите" не успяха да победят Пирин (ГД), като срещата в Дупница завърши 1:1.
Д-Р СОКРАТЕС
на 05.05.2008 в 00:55:56 #2Мача между Пирин и Рилецо беше в Дупница!!! Нали неврокопчани ги наказаха след мача им с Етър. Правите тъпи грешки постоянно.
Говедар
на 04.05.2008 в 11:44:39 #1Кво Етрополе, само Локо Мз.