Литекс не победи Банско след като поведе на домакините с 0:2. Срещата от предпоследния кръг на „Б“ група завърши с реми 2:2 като "оранжавите" определено могат да съжаляват, че не спечелиха трите точки. Двубоят се игра при неспирен дъжд, но въпреки тежките условия премина в коректен тон. Ловчанлии бяха с отбор, изграден предимно от юноши, подпомогнати от 5 играчи от представителния тим.

Красимир Станоев даде преднина на гостите в 8-ата минута. В 16-ата минута Милчо Ангелов отблизо безпроблемно покачи за 0:2.В продължението на първото полувреме при безобидна ситуация защитникът на Литекс Стойчо Атанасов искаше с гърди да свали топката към вратаря Конов, но хлъзгавият терен изигра лоша шега и тя влезе в мрежата на оранжавите.

В 85-ата минута Хазуров стреля от дузпа и не сбърка, за да оформи крайното 2:2 в динамичния и оспорван сблъсък.