Конелиано победи Видима-Раковски с минималното 1:0 пред погледа на наставника на ЦСКА Пламен Марков и треньор № 1 на ХХ век Димитър Пенев.

През целия мач домакините контролираха играта и логично стигнаха до трите точки.

В 17-ата минута Манолов уцели гредата, след като засече центриране от свободен удар на Петър Димитров. В 20-ата минута сателитът на ЦСКА излезе напред в резултата с гол на Адриан Олегов. В основата на добрата акция отново бе Пепи Димитров.

През второто полувреме темпото на игра съвсем спадна и двата отбора не направиха нищо запомнящо се. В 73-ата минута най-дейният на терена - бившият играч на ЦСКА Петър Димитров, премина през трима защитници на севлиевци, нахлу сам в наказателното поле. Последва удар, който бе отразен от вратаря Кънчев.

До края на мача повече голови положения нямаше и домакините взеха съвсем закономерно трите точки. С тази си победа Конелиано остана на третото място и съхрани шансовете си да стигне поне до бараж в битката за влизане в елита.

"Не ни бе много лесно, но най-важното е, че спечелихме. Радвам се, че момчетата изпълниха моите указания", сподели след края на срещата старши треньорът на домакините Сашо Борисов, който бе футболист на ЦСКА през 80-те години.

КОНЕЛИАНО: Годжев, Асенов, Йошев, Олегов, Димитров (74 - Кръстев), Манолов, Стойчев, Трифонов (46 - Атанасов), Зафиров (84 - Горанов), Христозов, Александров
ВИДИМА-РАКОВСКИ: Кънчев, Лахчев, Ашимов, Иванов (46 - Милев), Харизанов, Фиданин, Тодоров (52 - Радулов), Кьосев (76 - Георгиев), Зеленков, Мичев, Шанкулов