Отборите на Кариана и Хебър завършиха при резултат 1:1 в двубой от 17-ия кръг на Втора професионална лига. Попаденията в Ерден реализираха Живко Петков (4) и Владислав Цеков (66).

Доманите могат да съжаляват за пропуснатите три точки, след като на два пъти не успяха да се разпишат от бялата точка. Първо Николай Дичев, а после и Евгени Игнатов пропуснаха дузпи за своя тим.

Двубоят започна много добре за гостите от Пазарджик. В 4-ата минута Живко Петков се разписа в мрежата на Павел Станев. Отговорът на домакините не закъсня. Футболистите на Веселин Великов стигнаха до дузпа, която обаче не бе реализирана от Николай Дичев, който нацели напречната греда.

Домакините стигнаха до гол в 66-ата минута, когато Владислав Цеков заби поредния си гол в шампионата. Две минути по-късно Кариана пропусна втора дузпа. Този път зад бялата точка застана Евгени Игнатов, който също не успя да се разпише.