Кариана (Ерден) разби с 3:0 дубъла на Лудогорец у дома в мач от 12-ия кръг на Втора лига. Ивелин Илиев се разписа на два пъти, а едно попадение добави Николай Николов.

Илиев откри резултата в 17-ата минута, след като довкара отбилата се в гредата топка при удар на Цветомир Тодоров.

Четири минути по-късно отново той бе в прегръдките на съотборниците си, след като се разписа с диагонален шут.

Николай Николов направи резултата класически с гол с глава след центриране от корнер.

В 72-ата минута Денислав Александров от Лудогорец удари греда.

Девет минути по-късно вратарят на гостите Даниел Наумов си поведе лошо топката и фаулира пред пеналта Николай Николов, заради което получи директен червен картон. И тъй като Ради Здравков вече бе направил три смени под рамката застана Aдриян Димитров.

Във временното класиране Кариана е предпоследен с 9 точки, докато вторият тим на Лудогорец е с три повече.

Славия победи с 3:0 Кариана (Ерден) в контрола