Ивайло ИвановПредпоследният в Западната „Б" група отбор на Хебър направи 1:1 с гостуващия Видима-Раковски в мач от 18-ия кръг.

Така тимът от Севлиево вече изостава от лидера Пирин (Благоевград) с две точки. Ивайло Иванов (на снимката) откри за пазарджиклии в 47-ата минута, а Георги Иванов изравни чак в 85-ата минута. 7 минути преди този гол бе изгонен Атанас Фиданин от Видима.

Пирин се наложи с 2:1 над Миньор (Перник) в Благоевград. Домакините поведоха с 2:0 с попадения на Марио Метушев в 48-ата и на Костадин Марков в 77-ата минута. Резервата Венев отбеляза почетния гол за перничани 3 минути преди края след разбъркване.

Третия Пирин (Гоце Делчев) се издъни като завърши 0:0 с Миньор (Бобовдол) у дома.