Oтборът на Хебър (Пазарджик) приключи предсезонната си подготовка в Анталия, Турция с победа. Българският тим победи дубъла на Арсенал (Тула) с 2:0.

Точни за пазарджиклии след почивката бяха Георги Андонов и Васил Геров. Преди тях Тодор Чаворски нацели гредата на руснаците, а в още няколко случая противникът на Хебър имаше късмет и отърва кожата. От своя страна футболистите на Арсенал не успяха да стигнат до сериозно голово положение в рамките на 90-те минути.

Хебър вкара пет на дубъла на Аустрия (Виена)

Тимът от Пазарджик с изразителен успех в контрола

Утре Николай Митов ще проведе само една тренировка, която ще бъде последна за неговите момчета на турска земя.

Хебър потегля обратно за България в четвъртък по обяд, когато ще сложи край на 24-дневения си лагер в южната съседка.

Хебър: Александър Любенов, Томислав Папазов, Мартин Вълчинов, Димитър Везалов, Андриан Краев, Владимир Гаджев, Янко Ангелов(к), Октай Хамдиев, Тодор Чаворски, Георги Стоичков, Даниел Пехливанов(Петър Дебърлиев, Васил Геров, Слави Косов, Георги Каракашев, Георги Андонов, Йордан Апостолов, Веселин Марчев).