Хебър победи Спортист (Своге) у дома с 3:1 и излезе начело във Втора лига. "Зелените" изоставаха в резултата на полувремето, но стигнаха до обрат през втората част.

"Шоколадите" поведоха в 25-ата минута, когато Стивън Славков се възползва от лоша намеса на вратаря Петър Дебърлиев и вкара за 0:1.

В края на първата част гостите получиха дузпа за нарушение на Дебърлиев срещу Панчев. Зад топката застана Томислав Павлов, но стреля в аут.

Настикът на Хебър през второто полувреме даде резултата в 63-ата минута. Тогава точен бе Мартин Михайлов.

Домакините вкараха втори гол в 79-ата минута, когато точен бе Емануил Манев, а в 86-ата Живко Петков оформи крайното 3:1.

Така Хебър събра 13 точки, колкото имат Марица и Спартак (Варна). Трите тима са начело във временното класиране.