Дубълът на Лудогорец допусна нова загуба във Втора лига. В мач от 19-ия кръг на първенството тимът на Галин Иванов отстъпи с 0:1 при гостуването си на Черноморец (Балчик).

Единственото попадение в мача вкара Валентин Йосков в 83-ата минута.

Срещата предложи повече борба и единоборства, отколкото чисто футболни достойнства. Играта бе равностойна, с малко положения пред двете врати.

Със сериозен пропуск за "орлите" се отличи Дейвид Рибейро. Бразилецът бе изведен сам срещу вратаря на домакините в 12-ата минута, но не успя да се разпише.

Черноморец успя да реализира гол в 83-ата минута, като Даниел Наумов отби удар на техен състезател, но при добавката Валентин Йосков не сбърка.

Победата изкачи тима от Балчик до 7-о място с 26 точки. Вторият отбор на Лудогорец е 13-и с 19 пункта.