Дубълът на Лудогорец загуби с 1:2 гостуването си на Септември (Симитли) за мача от 18-ия кръг на първенството във Втора лига. Момчетата на Тодор Живондов могат да съжаляват за негативния резултат, защото направиха много пропуски от добри ситуации.

В началото на срещата Хюсеин Кельовлуев излезе очи в очи с вратаря Филип Димитров, но стреля в тялото му. Домакините откриха в 10-та минута от дузпа. Точен бе Даниел Гогов. След попадението Димитър Митков се оказа сам срещу Димитров, но стражът и този път се справи.

Септември удвои в 16-та минута с попадение на Запро Динев. До почивката Александър Ганчев можеше да порази целта, но след центриране от корнер засече с глава на сантиметри от гредата. Почивката дойде при този резултат.

През втората част другият централен защитник Тихомир Димитров скочи най-високо при един ъглов удар, но и на него малко не му достигна да се разпише. Попадението за разградчани вкара централният нападател Димитър Митков в 88-та минута.

Марек победи Хебър с 2:0

Марек (Дупница) изненада Хебър (Пазарджик) и го изхвърли от Топ 3 във Втора лига