Добруджа  изгуби  последната  си  домакинска  среща с 1:2  срещу  Шумен и  е на  път  да  се  раздели  с  професионалния футбол. Това ще стане при загуба в последния кръг при гостуването в Раднево на прекия конкурент Миньор.

Домакините  поведоха  в  резултата  след  изстрадано  попадение в  31-ата  минута. Преди  това  при  атака Господин Господинов бе  фаулиран от  вратаря  на  Шумен  и  главният съдия  отсъди  дузпа.

Георги  Няголов  стреля  от  бялата  точка, но  коженото  кълбо уцели  гредата. Румен  Босилков  успя с добавка  да  отбележи  за  1:0.

През  второто  полувреме  футболистите  на Добруджа се  прибраха  в  своята  половина,  за  да   пазят  резултата,  и  гостите  се  възползваха  от  пасивната   игра. Николай Филипов  със  силен шут от   границата  на  наказателното  поле,   изравни  резултата  в 69-ата  минута, а Альоша  Георгиев  донесе трите точки за гостите в последната минута на срещата.