Лудогорец II постигна победа с 2:1 срещу изпадналия в Трета лига Левски (Карлово). Мачът се игра на новата модерна клубна база на шампионите и беше последен от програмата на 26-ия кръг на Втора лига.

Нападателят Цветелин Чунчуков откри за тима на Радослав Здравков в 34-ата минута със своето шесто попадение за сезона. Десет минути по-късно Янко Вълканов от гостите си отбеляза автогол - 2:0. През втората част Кевин Бонифаци бе точен в 66-ата.

В срещата от Втора лига днес за "орлите" играха Йордан Минев и голмайсторът Жоао Пауло, които започнаха титуляри.

За Лудогорец II това е 11-а победа в първенството, след която "орлите" събраха 37 точки и заемат деветото място. Изпадналият вече Левски (Карлово) е на 16-ата позиция с 13 точки.