Първо поражение в контролите преди подновяване на първенството в източната "Б" група инкасира отборът на Петър Хубчев. Черноморец (Поморие) не успя да зарадва собствените си привърженици като загуби от Волов (Шумен) 0:1. В същото време гостите съхраниха минималният успех с 9 души, тъй като в 35-та минута Красен Вълков напусна с втори жълт и съответно червен картон без право на смяна, а в 70-та същата съдба сполетя и съотборникът му Джихад Кямил.

Единственият гол в мача отбеляза Андрей Атанасов в 30-та минута след грешка на вратаря на домакините Тодор Йорданов и защитниците пред него. Въпреки, че през второто полувреме шуменци играха основно във своята половина, вратарят Генко Славов се справи блестящо с три опасни удара, отправени от Малин Орачев, Бранимир Костадинов и Велин Дамянов.