Младите футболисти на Черноморец-Поморие изпуснаха да победят един от основните претенденти за промоция в „А" група Калиакра Каварна. На своя стадион възпитаниците на сташи треньра Петър Хубчев водеха с 1:0 до 85-та минута, когато получиха изравнителен гол.

Най-интересената ситуация през първото полувреме се случи в 31-та минута, когато Георги Чакъров от състава на домакините беше задържан и съборен от защитник около наказателното поле, но главният съдия Калин Людмилов от София не даде сигнал.

В 53-та минута отново Чакъров беше повален в наказателното поле от вратаря Радомиров. Реферът отсъди дузпа, но очудващо не показа картон на стража. Цветан Филипов не сгреши от бялата точка - 1:0. 5 минути преди края арбитерът измисли корнер за Калиакра, след който Иван Петков изравни с глава.