Пловдивският Брестник загуби с 1:3 гостуването си на Несебър в мач от втория пролетен кръг на Източна "Б" група. Домакините откриха резултата в 12-ата минута чрез Иван Янчев, който с глава простреля вратаря Линков след центриране на бившия играч на Локо (Пд) Красен Трифонов.

Анатоли Тодоров, който също е ексфутболист на "смърфовете" пък изравни в 35-ата от пряк свободен удар. Халфът сякаш искаше да центрира, тъй като топката бе положена на цели 40 метра от вратата на Несебър. В крайна сметка кълбото влетя в мрежата на вратаря Виктор Георгиев за 1:1.

В самия край на полувремето Борислав Балджийски вкара отблизо за 2:1, след като остана непокрит в наказателното поле на брестничани. Безинтересният мач продължи и през второто полувреме, но несебърци затвърдиха победата си с още един гол. В 85-ата минута защитата на гостите проспаха центриране в пеналта. Борислав Балджийски отново пое топката непокрит в пеналта и с удар по земя оформи крайното 3:1 в полза на Несебър.