Лидерът във Втора Лига Ботев (Враца) направи страхотен обрат срещу Черноморец (Балчик) в мач от 19-ия кръг на първенството. Врачани спечелиха с 3:2 срещу играчите на Георги Иванов, демонстрирайки страхотен характер, тъй като до 45-ата минута изоставаха с два гола, които отбеляза Александър Попов (10, 37).

Гол на Иван Колев в последните секунди на първата част, както и попадения на резервите Петър Атанасов (77) и Янаки Смирнов (85), донесоха много важните три точки за домакините.

Снимка 343521

Източник: Официален сайт на Ботев (Враца)

Двубоят се игра при изключително голяма мъгла, която не позволяваше на феновете по трибуните на стадион "Христо Ботев" да имат добра видимост. Все пак премръзналите фенове във Враца напуснаха стадиона доволни, след като станаха свидетели на голям обрат, който остави любимците им на първо място в класирането с актив от 41 точки.