ЦСКА 1948 завърши 1:1 при гостуването на Ботев (Гълъбово) в двубой от Втора лига.

Първото попадение в сблъсъка дойде в 8-ата минута, когато Андон Гущеров се разписа в мрежата на Пламен Колев.

В 56-ата минута Методи Костов се превърна в герой за домакините, след като с глава матира Емил Михайлов, а по този начин донесе точката за своя тим.

Битката започна отлично за "червените", след като Андон Гущеров реализира първия гол за тима във Втора лига. Даниел Димов пусна отличен пас към Минков, който шутира, Колев изби, но при добавката Гущера не се затрудни да вкара първия си гол за сезона.

Второто полувреме започна по-добре за домакините и в 56-ата минута Ботев изравни. В автор на гола се превърна Методи Костов, който с глава не остави никакви шансове на Емил Михайлов.

В 72-ата минута резервата Томислав Павлов нацели греда с удар от далечна дистанция.

В следващия кръг Ботев приема Кариана, а новакът във Втора лига ще посрещне Черноморец (Балчик).