Отборът на Арда (Кърджали) спечели втората си контрола, стигайки до разгромен резултат 6:0 срещу Фк Димитровград. Двубоят се игра в Момчилград пред около 500 зрители.

С първо попадение за новия си отбор се отчете Иван Коконов, който преди няколко дни подписа договор с клуба от Втора лига. Опитният футболист се разписа за 1:0 още в 5-ата минута, да почивката играчите на Стойчо Стоев вкараха още две попадения, дело на Ахмед Осман (35) и Веселин Марчев (44).

През второто полувреме играчите на Арда вкараха още три попадения чрез Бенгюзов, Тодоров и Чукалов, оформяйки крайния резултат 6:0.

На 26 януари Арда заминава за турския курорт Анталия, където отборът ще проведе втората част от подготовката си. Там предстоят още 7 контроли.

Официално: Арда привлече Иван Коконов