Отборът на Бдин (Видин) продължава да затъва в класирането на Западната "Б" група, съобщи Football24.bg. В двубой от 9-ия кръг видинчани паднаха с 1:3 като домакин на Академик (София) и остават на дъното в класирането.

Още през първото полувреме "студентите" решиха мача, като два гола отбеляза Николай Божов. През втората част домакините се опитаха да се върнат в мача. В 65-ата минута Петров намали резултата, но малко по-късно Аспарух Василев оформи крайното 3:1 за Академик.

Бдин - Академик 1:3

Бдин: Д.Димитров, Малинов, Куанг, Соколов, Г.Петров, Н.Никофоров, Ив. Иванов, М.Маринов, Р.Танев, Тодоров, Б.Борисов

Академик: Василев, Ив.Василев, Цв.Антов, Н.Асенов, Ив.Ангелов, Селимински, Радулов, Асп.Василев, Г.Ковачев, М.Будинов, Н.Божов