Новак Джокович загуби сет на Australian Open 2019, но продължава в следващия етап от турнира.

Ноле надигра Денис Шаповалов, като допусна известна слабост в представянето си в третия сет, но още в следващия победи съперника си на "0" и го прати към дома.

Джокович се наложи с 6:3, 6:4, 4:6, 6:0 за два часа и двадесет минути.

Серина Уилямс даде само три гейма на Даяна Ястремска

Серина даде само три гейма на красивата Даяна

Успехът бе постигнат за 65 минути от американката

Сърбинът допусна пробив в първия сет, но отговори с цели три и не остави шансове на опонента си.

Повече от изненадващо обаче, след като поведе с 4:2 гейма в третия сет, Джокович за известен период от време изгуби контрол върху представянето си и отстъпи пред Шаповалов.

Новак Джокович и Стефанис Циципас ще са звездите на Sofia Open

Гръцка инвазия се очаква в началото на февруари

За да докаже по възможно най-добрия начин, че става дума за по-скоро случайни "смущения" в играта му, Ноле обезсърчи Денис в последната част от мача, надделявайки с 6:0.

Данил Медведев е следващото предизвикателство за Джокера, на 1/8-финалите от надпреварата.