Старши-треньорът на Атлетико (Мадрид)- Диего Симеоне продължава да се опитва да държи своите футболисти на земята въпреки реалната възможност за дубъл.

"Нищо не сме спечелили. Класирахме се за важен финал, но реалността сега е Примера. Първенството сега е важно. Играем срещу отбор, на който му бележат малко попадения на негов терен. Играем и срещу треньор, на когото много се възхищавам", довери аржентинският наставник на пресконференция преди утрешното гостуване на Леванте.

"Зависим единствено от себе си. Просто казвам, че Леванте е сложен съперник.  Нуждаем се от концентрацията на всички нива", призова той. Очаква се около 8 хиляди фенове на Атлетико да се стекат на "Сиутат де Валенсия" в утрешния следобед.

"Ще бъде прекрасно. Дано има много фенове на Атлетико Мадрид", каза още специалистът. Битката на валенсианска земя е утре от 18,00 часа наше време. Целият отбор на Атлети ще пътува до Югоизточна Испания.