Отборът на Атлетико (Мадрид) победи Осасуна с 1:0 като гост в среща от 19-ия кръг в първенството на Испания по футбол. Единственото попадение бе дело на Саул Нигес в 74-ата минута. Така отборът воден от Диего Симеоне събра актив от 34 точки и заема 4-ата позиция, а Осасуна е 7-ми с 28 пункта.

През първата част Пабло Бариос и Антоан Гризман пропуснаха възможности да изведат Атлетико напред.

Валядолид - Валенсия 1:0 в мач от Ла Лига

Валядолид удари Валенсия в последната минута

Единственото попадение в двубоя реализира Кайл Ларин в 90-ата минута

Второто полувреме на двубоя започна с натиск на гостите от Мадрид, но отново гол не падаше. Все пак в 74-ата минута Родриго де Пол изведе Саул зад защитата на Осасуна и полузащитникът с плътен удар по земя откри резултата.