Шампионът на Испания Атлетико (Мадрид) загуби визитата си на Барселона с 1:3 и наставникът на "дюшекчиите" Диего Симеоне на първо време призна превъзходството на съперника.

Въпреки това, той бе на мнение, че през второто полувреме отборът му е имал реални шансове да стигне до равенството.

"Барса ни надигра. Те се защитаваха добре и не ни позволяваха да контраатакуваме. В атака пък действаха много бързо и атрактивно.

Независимо от това, можехме да стигнем до равенството, ако не бяхме допуснали трети гол", коментира Чоло.

"При втория гол на Барселона Меси наистина си помогна с ръка. Видях го добре по телевизията на почивката. Но не мога да не призная, че иначе голът се получи много красив", добави с лека ирония Симеоне.